Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Непогода нанесла шкоди жителям Козятинського району

За інформацією завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації  Володимира Гибала, 21 вересня 2017 року над територією Козятинського району пройшов грозовий фронт з великим градом (більше 40 мм), який найбільше збитків наніс в селах Молотківці, Безіменне, Воскодавинці, Юрівка.

Внаслідок цього градом було  пошкоджено понад 7560 листів шиферу  на 365-ти індивідуальних житлових будинках з господарськими спорудами (с. Молотківці - 79, с. Безіменне - 31, с. Воскодавинці - 88, с. Юрівка – 167), будинку культури та приміщенні сільської ради в с. Юрівка, клубу та приміщенні сільської ради в с. Воскодавинці, ЗНВК в с. Безіменне.

22 вересня оперативна група райдержадміністрації, яку очолив  голова райдержадміністрації Олег Оркуша, працювала в потерпілих від стихії селах.

Членами виконкому сільських рад разом з депутатським корпусом місцевих громад проводився подвірний обхід з метою підрахування збитків.

Кількість пошкодженого шиферу безпосередньо на житлових будинках склала 5259 листів.

Загальна сума  облікованих збитків склала   1 млн. 360 тис. 980  гривень.

Пакет документів на відшкодування збитків направлений в облдержадміністрацію.

Рішенням районної комісіїз питань надзвичайних ситуаційз резервного фонду районного бюджету виділено 136 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги власникам  житлових будинків,  які були пошкоджені внаслідок градобою 21 вересня  2017 року, в тому числі Безіменській  сільській раді – 70 тис.грн., Юрівській  сільській раді – 25 тис.грн., Воскодавинській сільській раді  - 41 тис.грн.

Сільські ради рішеннями позачергових сесій на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації з місцевих бюджетів виділили 374.4 тис. грн., в тому числі:

Безіменська  сільська рада – 200 тис.грн.

Юрівська  сільська рада – 154.4 тис.грн.

Воскодавинська сільська рада  - 40 тис.грн.

Районна державна адміністрація   отримала для ліквідації наслідків стихії 300 000 гривень з обласного бюджету, які рішенням комісії з питань надзвичайних ситуацій направлено сільським радам для придбання шиферу.

Разом вже направлено для проведення відновлення житлових будинків громадян та об’єктів комунальної власності 830, 4 тисяч гривень.

Організована доставка шиферу в села напряму від виробників.

Придбано та роздано громадянам 3670 листів шиферу, що складає 70% від потреби, відновлено понад 180 житлових будинків, що складає 50%.

Закупівля шиферу для всіх житлових будинків потерпілих громадян буде завершена в найближчий час.

 

 

 

Повернутись
Rada.info Яндекс.Метрика