Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Козятинщині проведено захід « Світ без насильства»

Усім відомо, що найвищою цінністю держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Саме тому, з метою привернення уваги до актуальних для суспільства проблем  протидії торгівлі людьми, порушення прав людини та подолання насильства було організовано інформаційно-просвітницьких захід на тему:  «Світ  без насильства» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок (25 листопада), Всесвітній день боротьби зі СНІДом (1 грудня), Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня), Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями (3 грудня), Міжнародний день волонтера (5 грудня), Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі (6 грудня), Міжнародний день боротьби з корупцією (9 грудня), Міжнародний день прав людини (10 грудня).

Ця зустріч, ініційована Козятинським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України об’єднала зусилля суб’єктів соціальної роботи для інформування умовно засуджених з питання попередження насильства, дотримання прав людини, протидії торгівлі людьми та профілактики СНІДу та ВІЛ.

В актовій залі Козятинського ВП ГУМП начальник відділу у справах сім’ї та молоді Козятинської міської ради Людмила Кудимець розповіла про причини виникнення насильства, шляхи його подолання та громадські організації, які надають послуги постраждалим. Також Людмила Кудимець поінформувала про заходи з протидії торгівлі людьми, ризики працевлаштування  за кордоном та попередження сучасного рабства.

З інформаційним повідомленням  про Козятинський місцевий центр, про послуги, які він надає, про те що гарантує їм держава виступила начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк, а також проінформувала присутніх про забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян та зазначила: «Жертві насилля є можливість звернутися за безоплатною правовою допомогою не лише в місцеві центри з надання БВПД чи бюро правової допомоги, але й до центрів медико-соціальної реабілітації жертв насильства в сім’ї, які забезпечують доступ до безоплатної правової допомоги, організовують надання юридичних консультацій потерпілим від насильства в сім’ї».

Про види насильства та правову відповідальність за скоєння таких правопорушень повідомив в.о. заступника начальника сектору привенції Козятинського ВП ГУМП Євгеній Трайдакало.

Цікавим та змістовним була розповідь про «міфи і факти» розповсюдження СНІДу та ВІЛу від голови ГО «Поклик серця» Руслана Гуменюка. Бажаючі задавали питання та отримували на них вичерпну відповідь.

Модератором зустрічі був начальник Козятинським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Сергій Фют.

На завершення присутні отримали інформаційні буклети, та телефонні номери, за якими вони зможуть звертатись в разі потреби.

 

 

Повернутись
Rada.info Яндекс.Метрика