Козятинська районна державна адміністрація — офіційний сайт

Козятинські вогнеборці продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки

12.01.2018

Щоденно пожежно-рятувальним підрозділам доводиться виїжджати на ліквідації пожеж. Більшість з них трапляється у житловому секторі через порушення людьми основних правил пожежної безпеки. Зокрема, із 4 пожеж, котрі сталися від початку року в Козятинському районі, більше третини були спричинені проблемами з електрикою та через необережне поводження з вогнем.

Так, 11-12 січня з метою запобігання подібним випадкам працівники Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели рейди у житловому секторі Йосипівської сільської ради. Під час спілкування з місцевими жителями рятувальники нагадали людям основні правила пожежної безпеки, закликали громадян обов’язково перевіряти справність електроприладів перед використанням, не залишати їх ввімкненими без нагляду й не дозволяти дітям самостійно користуватися ними.

Для кращого запам’ятовування згаданих правил працівники вручили громадянам листівки на протипожежну тематику. Загалом було здійснено обхід 143 домоволодінь та проінструктовано понад 197 мешканців.