Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою підвищення рівня правових знань працівників управлінь, відділів та організацій Козятинського району Козятинським міськрайонним управлінням юстиції організовано проведення Всеукраїнський тиждень  правових знань «Подолання корупції в судовій системі»з 29.09.2014 по 03.10.2014 року.   В ході Всеукраїнського тижня  правових знань управлінням юстиції проведено наступні заходи:

- 26 вересня 2014 року в приміщенні Козятинської Райдержадміністраціїбуло проведеносемінар-навчанняна тему: «Подолання корупції в судовій системі» з працівників управлінь, відділів та організацій Козятинського району;

-  01 жовтня 2014 року в приміщенні управління юстиції відбувся семінар-навчання на тему: «Подолання корупції в судовій системі» з працівниками юридичних служб Козятинського району;

-    02 жовтня 2014 рокув приміщенні Центральної районної бібліотеки відбувся семінар-навчання з працівниками районних бібліотек на тему: «Подолання корупції в судовій системі».

 Розміщено інформацію«Подолання корупції в судовій системі» на інформаційному стенді Козятинського міськрайонного управління юстиції, в громадських приймальнях з надання безоплатної первинної правової допомоги, на сайті Козятинської РДА, а також озвучено виступ на тему: «Подолання корупції в судовій системі» на місцевому радіомовленні «Погляд».

 Також з 29 вересня по 03 жовтня 2014 року в приміщенні управління юстиції працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги населенню та телефонна «гаряча лінія» з питань, які можуть бути пов’язані із корупцією у судовій системі.

 

Козятинським міськрайонним управлінням юстиції проведено Тиждень правових знань  присвяченого до Дня незалежності України

 

З днем народження, моя держава
З святом тебе добрим і святим
Нехай лине завше тільки добра слава
Про мою країну звідусіль луна.

       З метою підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов щодо набуття громадянами правових знань, Козятинським міськрайонним управлінням юстиції організовано проведення Тижня правових знань до Дня незалежності України з 18.08.2014 по 22.08.2014 року.   В ході Тижня правових знань управлінням юстиції проведено наступні заходи:

         На сайті Козятинської райдержадміністрації та Козятинської міської ради опубліковано статті на теми: 
- 18.08.2014року «Указ Президента України від 21.07.2014року №608/2014«Про відзначення 23-ї річниці незалежності України»;
         
Підготовлено виступи на місцевому радіомовленні на теми:
 
- 22.08.2014року виступ начальника управління на тему: «Здобуття Україною незалежності»та«Проголошення незалежності України».
-  22.08.2014 року виступ провідного спеціаліста Корженівської О.В. на тему: «Указ Президента України від 21.07.2014 року №608/2014 «Про відзначення 23-ї річниці незалежності України».

        Розроблено та розповсюджено серед підприємств, установ, організацій району інформаційний буклет: «Акт проголошення незалежності України».
         В громадській приймальні при Козятинському міськрайонному управлінні юстиції  оформлено інформаційний стенд до 23-ї річниці незалежності України де відвідувачі зможуть ознайомитися з історією України .
        Також 18 серпня 2014 року проведено для вихованців старших груп ДНЗ №4 «Малятко» ігровий захід  «Прапор рідний, заповітний…» присвячений до 23-річниці Незалежності України та 22 серпня 2014 року проведено свято в ДНЗ № 6 «Теремок» на тему: «Одна на землі Батьківщина – моя рідна Україна». Вищезазначені заходи були проведені за участю представників Козятинського міськрайонного управління юстиції головного спеціаліста Кобернюк М.В. та провідного спеціаліста Корженівської О.В.

        Метою дошкільних навчальних  закладів - є  виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, хлібу на вишитому рушникові; розвивати вміння уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші, сприяти розвитку у дітей акторських здібностей…         

  

 

Юстиція вчить з дитинства, що погано, а що добре

22 травня 2014 року начальником Козятинського міськрайонного управління юстиції  Комаром О.С. та провідним спеціалістом Корженівською О.В.  було  проведено для учнів 7-11 класів Жежелівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» лекцію на тему: "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх", спрямовану на підвищення рівня правової культури, поширення знань про кримінальну відповідальність неповнолітніх з метою запобігання негативних проявів серед неповнолітніх, запобігання правопорушень і бездоглядності серед дітей.

       Під час бесіди учні дізналися про те, з якого віку настає кримінальна відповідальність та про особливості притягнення до кримінальної відповідальності неповнолітніх. А також, розглянули перелік відповідних заходів впливу до неповнолітніх, які вчинили адміністративні правопорушення. Учні мали змогу задати питання та отримати на них компетентну відповідь.

     Після проведення лекції начальником Козятинського міськрайонного управління юстиції  були надані методичні рекомендації класному керівникові та вчителю правознавства.

25 квітня 2014 року в Козятинському міськрайонному управлінні юстиції Вінницької області з метою підвищення кваліфікації працівників управління юстиції та його підрозділів, проведено семінар-навчання під час якого  провідним спеціалістом Корженівською О.В. були роз’яснені слідуючі питання: «Як біженці та особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту можуть реалізувати свої права в Україні».

          На семінарі також було доведено інформацію, що особа,  яку визнано  біженцем  або  особою,  яка  потребує додаткового  захисту, має рівні з громадянами України права на: 

а)пересування, вільний вибір місця проживання, вільне залишення території України, крім обмежень, встановлених законом;

б)працю;

в)провадження підприємницької діяльності, не забороненої законом;

г)охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування;

д)відпочинок;

е)освіту;

є)свободу світогляду і віросповідання;

ж)направлення індивідуальних  чи колективних письмових звернень або  особисте  звернення  до  органів  державної  влади,   органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів;

з)володіння, користування   і  розпорядження  своєю  власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності;

и)оскарження до  суду  рішень,  дій  чи  бездіяльності  органів державної  влади,  органів  місцевого самоврядування,  посадових і службових осіб;

і)звернення за захистом своїх прав до Уповноваженого  Верховної Ради України з прав людини;

ї)безоплатну правову допомогу в установленому порядку.

Крім того головним спеціалістом Кобернюк М.В. проведено семінар-навчання на тему: «Запобігання та протидія корупції», на якому розглянуто питання:

- Новели антикорупційного законодавства;

- Корупційні ризики;

- Корупційні ризики в діяльності реєстраційної служби;

- Здійснення заходів щодо забезпечення та профілактики корупційних правопорушень в Козятинському міськрайонному управлінні юстиції.

 

Завершуючи  семінар –навчання   начальником Козятинського міськрайонного управління юстиції Комар О.С. було доведено до працівників зміни до чинного законодавства.

ПЛАН - ГРАФІК

здійснення  перевірок Козятинським міськрайонним управлінням юстиції стану правової освіти в навчальних закладах Козятинського району

в 2014 році .

п/п

Назва підприємства, установи, організації

Адреса

Дата перевірки

Відмітка про виконання

 1.  

Дубовомахаринецька ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинського району Вінницької області

с. Дубові Махаринці

вул.. Шкільна, 10

лютий

 

 1.  

Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинського району Вінницької області

С. Жежелів, вул. Чапаєва, 12

лютий

 

 1.  

КордишівськаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Кордишівка, вул. Леніна, 2

    березень

 

 1.  

МахаринецькаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Махаринці, вул. Леніна, 50

     березень

 

 1.  

МиколаївськаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Миколаївка,

вул.. Шкільна, 1

      квітень

 

 

 1.  

НепедівськаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Непедівка,

вул.. Гагаріна, 23

 

     квітень

 

 

 1.  

Пиковецька ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинського району Вінницької області

с. Пиковець, вул.. Леніна, 35

 

      

     травень

 

 1.  

СамгородоцькаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Самгородок, вул.. Леніна, 26

 

     липень

 

 1.  

 Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Флоріанівка, вул. Центральна,20

 

    серпень

 

 1.  

Журбинецька філія Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинського району Вінницької області

с. Журбинці, вул.. Калініна, 35

 

     жовтень

 

 

 1.  

Іванковецька СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

с. Іванківці,

вул.. Шкільна, 24-а

 

 

    жовтень

 

 1.  

ПляхівськаСЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області

С. Пляхова, вул.. Шкільна, 1

 

листопада

 

 

ГРАФІК

здійснення  перевірок Козятинським міськрайонним управлінням юстиції стану правової роботи,  систематизації законодавства та  правової  освіти на 2014 році.

 

Найменування структурного підрозділу

Дата перевірки

1

Відділ охорони здоров’я РДА

лютий 2014 (дата буде погоджена додатково)

2

Відділ містобудування і архітектури РДА

березень 2014 (дата буде погоджена додатково)

3

Козятинська райдержадміністрація

березень 2014 (дата буде погоджена додатково)

 

4

Фінансове управління Козятинської райдержадміністрації

квітень 2014 (дата буде погоджена додатково)

5

Управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації

травень 2014 (дата буде погоджена додатково)

6

Управління економіки Козятинської райдержадміністрації

травень 2014 (дата буде погоджена додатково)

7

Управління агропромислового розвитку Козятинської райдержадміністрації

червень 2014 (дата буде погоджена додатково)

8

Відділ у справах сім»ї та молоді РДА

червень 2014 (дата буде погоджена додатково)

9

Міськрайонний центр зайнятості

червень 2014 (дата буде погоджена додатково)

10

Відділ культури і туризму Козятинської РДА

липень 2014 (дата буде погоджена додатково)

11

Козятинська об’єднанадержавна податкова інспекція

липень 2014 (дата буде погоджена додатково)

12

Управління Державного казначейства у Козятинському районі і м. Козятині

серпень 2014 (дата буде погоджена додатково)

13

Відділ цивільного захисту РДА

серпень 2014 (дата буде погоджена додатково)

14

Відділ Держкомзему у Козятинському районі

вересень 2014 (дата буде погоджена додатково)

15

Управління ветеринарної медицини у Козятинському районі

вересень 2014 (дата буде погоджена додатково)

16

Служба у справах дітей РДА

жовтень 2014 (дата буде погоджена додатково)

17

Відділ освіти Козятинської РДА

жовтень 2014 (дата буде погоджена додатково)

18

Управління пенсійного фонду м. Козятина та Козятинського району

листопад 2014 (дата буде погоджена додатково)

19

Відділ розвитку інфраструктури РДА

листопад 2014 (дата буде погоджена додатково)

20

Архівний відділ РДА

грудень 2014 (дата буде погоджена додатково)

21

Козятинська районна СЕС

грудень 2014 (дата буде погоджена додатково)

 

Rada.info Яндекс.Метрика