Лівий банер

Засідання громадської ради при Козятинській райдержадміністрації 31 травня 2011 року

Громадська рада при Козятинській райдержадміністрації працює продуктивно та конструктивно. Від її створення пройшло трохи більше трьох місяців, а вже відбулось декілька виїзних засідань, на яких розглянуті звернення громадян стосовно різних соціальних питань, голова громадської ради – Валерій Іващенко брав активну участь у роботі семінару-тренінгу, організованому Проектом міжнародної технічної допомоги «Програма сприяння парламенту П», «Участь громадських організацій в законотворчому процесі» та круглому столі «Кращі антикорупційні практики в місцевому самоврядуванні», що проводився громадською Радою при Вінницькій обласній Раді, громадською Радою при Вінницькій облдержадміністрації та при підтримці Фонду Фрідріха Наумана і громадського об’єднання «Торо».
На чергове засідання громадської ради при Козятинській райдержадміністрації 31 травня 2011 року зібрались члени даного консультативно-дорадчого органу та для вирішення деяких питань були запрошені представники громадськості району.
Відкрив роботу засідання голова громадської ради Валерій Іващенко. Першим пунктом у порядку денному стояло питання затвердження перспективного плану роботи громадської ради на ІІ півріччя 2011 року. Валерій Борисович ознайомив присутніх із розділами проекту плану роботи, окресленими напрямками майбутньої потужної роботи. Зокрема, була означена участь членів громадської ради у консультаціях з громадськістю, у різноманітних заходах, у тому числі і за участю молоді з метою виховання підростаючого покоління у патріотичних та демократичних традиціях, моніторинг використання місцевих бюджетів, проведення громадської експертизи діяльності Козятинської РДА та антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів.
Під час обговорення перспективного плану роботи громадської ради деякими учасниками зібрання були висловлені пропозиції та зауваження, які після винесення на голосування врахувались і занесені до плану. Серед іншого озвучені були бажання ветеранських організацій щодо моніторингу безкоштовного медичного обслуговування інвалідів війни у районі, юридичної експертизи процедури виплат пільговій категорії діти війни, розробки певних заходів стосовно недопущення поширення серед молоді екстремістських настроїв. Також враховані пропозиції щодо організації екологічного нагляду за промисловими підприємствами, що працюють у районі.
За прийняття перспективного плану роботи громадської ради на ІІ півріччя із доповненнями проголосували одноголосно.
Далі голова громадської ради Валерій Іващенко розповів присутнім про досвід роботи громадських організацій в Україні та за кордоном за результатами участі у семінарі-тренінгу «Участь громадських організацій в законотворчому процесі» та круглому столі «Кращі антикорупційні практики в місцевому самоврядуванні». Передовий досвід та приклади досягнутих успіхів у побудуванні громадянського суспільства у світі одноголосно прийняли до відома.
Головний лікар комунального закладу «Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Олександр Євтушок виступив із проханням погодити надання земельної ділянки у постійне користування для обслуговування санаторно-оздоровчого закладу. Після невеликого обговорення члени громадської ради одноголосно проголосували за пропозицію Олександра Петровича.
Про механізм діалогу та взаємодії місцевих органів виконавчої влади з козацькою місцевою громадською організацією доповів присутнім запрошений гість – похідний священик Козятинсько-Бердичівського куреня отець Роман Асафов. Для більш дієвого діалогу та кращої організації взаємодії було одноголосно вирішено прийняти керівника районної козацької організації у члени громадської ради.
Ще одним членом громадської ради при Козятинській райдержадміністрації після одностайного позитивного голосування усіх учасників засідання став керівник Козятинської міської громадської організації «За здоровий спосіб життя» Федір Павлов. Федір Петрович яскраво та ілюстративно презентував роботу очолюваної ним громадської організації і зміг переконати членів громадської організації про активну співпрацю.
У підсумковому слові голова громадської ради при Козятинській райдержадміністрації Валерій Іващенко подякував усім за плідну роботу на засіданні та оголосив про наступну зустріч, що планується провести у липні поточного року.

Rada.info Яндекс.Метрика