Лівий банер

Установчі збори для утворення громадської ради при Козятинській райдержадміністрації

ГРОМАДСЬКА РАДА

ПРИ КОЗЯТИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ
за участю інститутів громадянського суспільства
для утворення громадської ради

Дата проведення: 8 лютого 2011 року
Час проведення: 1000 год.
Місце проведення: малий зал засідань РДА
Запрошені: делеговані для участі в установчих зборах представники громадських організацій, спілок, товариств, благодійних фондів Козятинщини, представники районних ЗМІ.

Перелік питань

1. Обрання робочих органів установчих зборів.
2. Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
3. Установлення граничної чисельності складу громадської ради.
4. Проведення голосування для обрання нового складу громадської ради.
5. Затвердження Положення про громадську раду при Козятинській райдержадміністрації.
6. Затвердження Регламенту громадської ради при Козятинській райдержадміністрації.
7. Обрання голови громадської ради, заступників та секретаря громадської ради.
8. Призначення дати першого засідання громадської ради.

СПИСОК
запрошених на установчі збори для утворення громадської ради
при Козятинській райдержадміністрації

1. БОБРІВСЬКИЙ Валентин Іванович – відповідальний секретар районного осередку Товариства охорони природи