Лівий банер

Список членів громадської ради при Козятинській райдержадміністрації

1. БОБРІВСЬКИЙ Валентин Іванович – відповідальний секретар районного осередку Товариства охорони природи
2. БОГАТИРЧУК Олександр Григорович – голова Глухівецького селищного об’єднання “Рибалок”
3. БОНДАРЕНКО Володимир Васильович – голова громадської організації Козятинської районної спілки радянських офіцерів “Всеукраїнська спілка офіцерів”
4. БОЙЧУК Микола Васильович – голова Глухівецького селищного об’єднання «Рибалок»
5. ВЛІЗЛО Василь Григорович – протоієрей, настоятель храму Покрови Богородиці (УПЦ КП)
6. ГОРОДЧЕНКО Юрій Миколайович – голова Козятинського районного громадського об’єднання “Союз Чорнобиль України
7. ДРАМАРЕЦЬКА Тетяна Петрівна – голова громадської організації “Союз Афганців України”
8. ЗАЙЧИК Володимир Євгенович – голова Козятинської районної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок"
9. ІВАЩЕНКО Валерій Борисович – голова районної спілки підприємців (голова громадської ради)
10. КИДАЛОВ Михайло Іванович – голова ради профспілок сільгосппідприємств
11. ЛАНОВИК Лариса Ярославівна – президент молодіжного громадського об’єднання Євроклубів “Ми і Європа”; голова Козятинської районної громадської організації “Чеське культурно-освітнє товариство “Голендерські чехи”
12.  ЛЮБІМОВ Анатолій Олександрович - голова військово-патріотичної громадської організації "Пам'ять"
13. МАР’ЯНЧИК Тетяна Олександрівна – представник профспілкової організації працівників культури району
14. МАЛАЩУК Павло Констянтинович – голова Козятинської районної спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни і Збройних сил України
15. ЮХИМЧУК Тамара Борисівна – голова Козятинської районної організації Товариство Червоного хреста

Rada.info Яндекс.Метрика