Лівий банер

При Козятинській райдержадміністрації утворено громадську раду

Склад постійно діючого колегіального виборного консультативно-дорадчого органу затверджено на установчих зборах, які зібрали 8 лютого у залі засідань Козятинської райдержадміністрації 22 представників інститутів громадянського суспільства - керівників та уповноважених представників районних громадських організацій, профспілок, творчих об’єднань.
Від грудня минулого року ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з обрання громадської ради, що була утворена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, проводила прийом заяв від інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах. На момент проведення установчих зборів для участі в них зареєструвалось 25 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства. Таким чином, порядок підготовки до установчих зборів, визначений Постановою Кабінет Міністрів від 3 листопада 2010 року №996, дотримано.
Установчі збори для утворення громадської ради розпочались із організаційних питань: затвердження порядку денного зборів, обрання робочих органів установчих зборів – головуючого та секретаря.
Секретар ініціативної групи Наталія Зайчук (завідуюча сектором внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Козятинської райдержадміністрації), за дорученням голови ініціативної групи (Юрія Городченка, що був керівником попереднього дорадчого органу при райдержадміністрації – громадської колегії) представила звіт ініціативної групи про підготовку до установчих зборів. Підготовчу роботу визнано задовільною та вирішено розпочати власне роботу установчих зборів.
Внаслідок активної та результативної роботи усіх учасників зборів вирішено ряд важливих та ключових питань для утворення громадської ради. Зокрема, затверджено граничну чисельність членів громадської ради – 25. Головуючий зборів наголосив, що останнім часом у Козятинському районі активно реєструються новостворені громадські організації. І, оскільки громадська рада у теперішньому складі обирається на два роки (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996), то щойно зареєстровані громадські організації, які за цей термін проявлять свою активну громадську позицію на Козятинщині, зможуть взяти участь в оновленому складі громадської ради у 2013 році.
В результаті голосування по обранню складу громадської ради (учасники установчих зборів голосували бюлетенями, в яких робили відмітки у графі «Відмітка про підтримку кандидата») усіх 25 членів громадської ради обрано.
Отже, склад громадської ради при Козятинській райдержадміністрації наступний:
1. БОБРІВСЬКИЙ Валентин Іванович – відповідальний секретар районного осередку Товариства охорони природи
2. БОНДАРЕНКО Володимир Васильович – заступник голови Козятинської районної спілки ветеранів Великої Вітчизняної війни
3. БОНДАРЕЦЬ Дмитро Юрійович – голова громадської організації “Козятинська районна федерація кіокушинкай карате”
4. ВЛІЗЛО Василь – протоієрей, настоятель храму Покрови Богородиці (УПЦ КП)
5. ВОЛОХАТИЙ Анатолій – благочинний, настоятель Козятинського храму Ікони Почаївської Божої Матері (УПЦ МП)
6. ГОРОДЧЕНКО Юрій Миколайович – голова Козятинського районного громадського об’єднання “Союз Чорнобиль України”
7. ДРАМАРЕЦЬКА Тетяна Петрівна – голова громадської організації “Союз Афганців України”
8. ЖИВЧИК Дмитро Дмитрович – заступник голови Козятинської територіальної профспілкової організації профспілки залізничників і транспортних будівельників Південно-Західної залізниці
9. ЗАЙЧИК Володимир Євгенович – голова Козятинської районної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок
10. ІВАЩЕНКО Валерій Борисович – голова районної спілки підприємців
11. КИДАЛОВ Михайло Іванович – голова ради профспілок сільгосппідприємств