Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакансії

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06.04.16 № 72 «Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2016 №647/28777 у фінансовому управлінні Козятинської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу.

Конкурс буде проводитись відповідно до затверджених умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади, що додаються.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу фінансового управління Козятинської райдержадміністрації Вінницької області.

(Завантажити умови конкурсу)

Rada.info Яндекс.Метрика