Лівий банер

Інструкція з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом

Інструкція з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними розпорядниками  бюджетних коштів до проекту районного бюджету

Наказ начальника фінансового управління райдержадміністрації від 17.11.2016 р. №9 "Про затвердження Інструкції  з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними розпорядниками  бюджетних коштів до проекту районного бюджету"

(завантажити)

Інструкція з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними  розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету

Rada.info Яндекс.Метрика