Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Об’єкти енергосервісу бюджетної сфери

 

Інформація для енергосервісних компаній

 

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.
Водночас, в рамках проведення навчального семінару про впровадження енергосервісу в бюджетній сфері області, який відбувся 10 червня 2016 року в м. Вінниця, Держенергоефективності та обласна державна адміністрація, підписала Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
На виконання п 3.1.3 Меморандуму була сформована попередня база даних бюджетних та комунальних будівель області, які потребують енергосервісу.
З метою залучення енергосервісних компаній, які зацікавлені у наданні послуг з енергосервісу, Департамент надає доступ до вищезазначеної бази даних будівель, 
Разом з тим, у разі зацікавленості щодо можливості укладання енергосервісних договорів просимо звертатись до відповідних місцевих органів державної влади та їх структурних підрозділів.

Джерело: http://www.vin.gov.ua/dep-zhkh/enerhoefektyvnist/1767-informatsiia-dlia-enerhoservisnykh-kompanii

------------------------------------------------------------------------------------

 

     Потенційні об’єкти енергосервісу

Козятинського району