Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Плата за надання інформації

 

З А К О Н   У К Р А Ї Н И
Про доступ до публічної інформації
(витяг)

«Стаття 21. Плата за надання інформації

     1. Інформація на запит надається безкоштовно.

     2. У разі якщо задоволення запиту  на  інформацію  передбачає виготовлення  копій  документів  обсягом  більш  як  10  сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

     3. Розмір    фактичних    витрат   визначається   відповідним розпорядником на  копіювання  та  друк  в  межах  граничних  норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.  У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру  плати  за  копіювання  або  друк, інформація надається безкоштовно.

     4. При  наданні  особі інформації про себе та інформації,  що становить суспільний інтерес,  плата  за  копіювання  та  друк  не стягується».

Розпорядження голови Козятинської районної державної адмінінстрації від 31 січня 2014 року №28 "Про затвердження Порядку відшкодування та Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є  Козятинська райдержадміністрація та її структурні підрозділи"