Лівий банер

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

П Е Р Е Л І К

наборів даних, які підлягають оприлюдненню

у формі відкритих даних в апараті райдержадміністрації

Довідник телефонів Козятинської районної державної адміністрації (відповідальний – відділ документообігу та контролю апарату райдержадміністрації).

Інформація про організаційну структуру Козятинської районної державної адміністрації (відповідальний – відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації).

Звіти про використання бюджетних коштів (відповідальні – фінансове управління райдержадміністрації, відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації).

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію (відповідальні - структурні підрозділи райдержадміністрації, сектор розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації).

Річні плани закупівель (відповідальні - управління регіонального розвитку райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, управління соцзахисту населення райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації) .

Нормативи (нормативно-правові акти), що затверджуються головою Козятинської районної державної адміністрації (відповідальні – відділ документообігу та контролю апарату райдержадміністрації, сектор правового забезпечення апарату райдержадміністрації).

Правові акти, що підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (відповідальні - сектор розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації, сектор правового забезпечення апарату райдержадміністрації).

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Козятинської районної державної адміністрації (відповідальні - сектор розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації, відділ документообігу та контролю апарату райдержадміністрації) .

Перелік адміністративних послуг у Козятинському районі (відповідальний - центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації).

Rada.info Яндекс.Метрика