Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Інформація про розміщення та номери кабінетів районної державної адміністрації де надаються необхідні запитувачам форми і бланки для подання у письмовому вигляді інформаційного запиту

Бланк для подання письмового запиту до райдержадміністрації Ви можете отримати в кабінеті юридичного відділу апарату райдержадміністрації (м.Козятин, вул.Леніна 20, 1-й поверх адміністративного будинку райдержадміністрації, ліве крило) та на цьому сайті.

Здійснює реєстрацію запитів щодо надання публічної інформації, та надає консультації під час оформлення запитів головний  спеціаліста по роботі із зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації (Саленко Лілія Петрівна, тел. 2-03-56).

Кабінет загального відділу апарату районної державної адміністрації (м.Козятин, вул.Леніна 20, 1-й поверх адміністративного будинку райдержадміністрації, праве крило; тел. та  факс 2-00-68) визначений як місце роботи запитувачів інформації з документами та їхніми копіями.