Лівий банер

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим,Центрального комітету профспілки працівників державних установ України,  Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено XІVВсеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).

Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.

ХІVВсеукраїнська спартакіада проводилась протягом січня-вересня 2012 року у три етапи: перший етап - районні та міські (міст обласного значення) спартакіади, другий етап - Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські спартакіади та третій етап - фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади.

Третій етап ХІV Всеукраїнської спартакіади проходив протягом 17-22 вересня 2012 року на спортивних спорудах Олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» у м.Алушта Автономної Республіки Крим.

Участь у фінальному етапі змагань, які  взяли збірні команди державних службовців з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників - 544 державних службовців, з них: 89 жінок і 455 чоловіків.

За результатами ХІVВсеукраїнської спартакіади у 2012 році переможцями у загальнокомадному заліку стали збірні команди: Дніпропетровської області – І місце, Хмельницької області – ІІ місце, Полтавської області – ІІІ місце.

Змагання проводились з п’ятьох видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Матеріали прес-служби
Управління державної служби