Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Короткий зміст Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII "Про запобігання корупції"

ПАМ’ЯТКА щодо заборон і обмежень для державних службовців згідно з Законом України "Про запобігання корупції"

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.2012 року № 629 «Про заходи щодо підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, вдосконалення  діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії» розпорядженням голови Козятинської райдержадміністрації від 21.02.2013 року № 46 «Про затвердження переліку посад державних службовців апарату райдержадміністрації та начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, які  працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції» затверджено ПЕРЕЛІК посад державних службовців апарату райдержадміністрації та начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, які  працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції, що додається.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.2012 року № 629 «Про заходи щодо підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, вдосконалення  діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії» Козятинською районною державною адміністрацією затверджено СПИСКИ державних службовців, визначених відповідальними за  реалізацію заходів щодо запобігання та протидії корупції у Козятинській районній державній адміністрації:

-  список державних службовців, визначених відповідальними за     реалізацію      заходів    щодо запобігання та протидії корупції у Козятинській районній державній адміністрації (додаток № 1);

-  список державних службовців, визначених відповідальними за реалізацію заходів щодо запобігання і протидії корупції у відділах, управліннях, структурних підрозділах райдержадміністрації (додаток № 2);

- список державних службовців управлінь та відділів райдержадміністрації, визначених відповідальними за організацію роботи з протидії і запобігання корупції у разі відсутності  або відпустки керівника (додаток № 3);

-    список працівників, визначених відповідальними за реалізацію  заходів щодо запобігання і протидії корупції в сільських, селищних радах Козятинського  району (додаток № 4).